2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na nákup surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování ČNB
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému (dále jen "DNS") budou průběžné dodávky surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, dle CPV kódů uvedených v bodě 2 zadávací dokumentace (dále jen "ZD"). Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně obchodních a platebních podmínek.
Vorherige Bekanntmachung: 236226-2024
Interne Kennung: 23061
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Husy 2025-01
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, a to v rámci kategorie 3 zavedeného DNS - Husy. Bližší informace k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 výzvy - Návrh rámcové dohody vč. příloh.
Interne Kennung: 25019
Haupteinstufung (cpv): 15112110 Gänse