2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Rozbudowa DP 2164K w Tropiszowie obejmująca wykonanie oświetlenia, odwodnienia oraz chodników”
Beschreibung: Wspólny słownik zamówień (CPV) : 71320000-7. 1. Ogólny Opis Przedmiotu Zamówienia Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Rozbudowa DP 2164K w Tropiszowie obejmująca wykonanie oświetlenia, odwodnienia oraz chodników” - (projekt) : w wraz uzyskaniem stosownych uzgodnień i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym decyzji ZRID. Celem zadania jest opracowanie dokumentacji projektowej, na podstawie której Zamawiający będzie mógł przeprowadzić postępowanie przetargowe, a następnie wykona roboty budowlane związane z przebudową i/lub rozbudową drogi powiatowej nr 2164K wraz z budową chodnika. Zadanie znajduje się na terenie województwa małopolskiego, powiatu krakowskiego, Gminy Igołomia-Wawrzeńczyce. Dokumentacja projektowa będzie służyć do określenia zakresu robót i opisu przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych na podstawie uzyskanych stosownych uzgodnień i decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych, w tym decyzji ZRID (Ustawa z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych Dz.U.2024 poz. 311). Oczekujemy opracowania kompletnej dokumentacji projektowej, dla której Wykonawca uzyska wszelkie niezbędne przepisami prawa warunki, uzgodnienia, opinie, prawomocne decyzje oraz opracuje wniosek, który posłuży do uzyskania stosownej decyzji administracyjnej na podstawie której zostanie wybudowany prawidłowo funkcjonujący obiekt budowlany. 2. Zakres zadania: - opracowanie dokumentacji projektowej w tym: projektu koncepcyjnego (max. 2 warianty) (dalej: Koncepcja) polegającego m.in. na: 1. rozbudowie/przebudowie drogi powiatowej 2164K w miejscowości Tropiszów od skrzyżowania z DK 79 w Pobiedniku Wielkim, do skrzyżowania z drogą powiatową nr 2166K dz. 162/2 – odcinek ok. 4 230m, 2. budowie chodnika, 3. wykonania oświetlenia, 4. przebudowie istniejących zjazdów, 5. budowie/przebudowie przepustów pod zjazdami, 6. przedstawieniu rozwiązań odprowadzenia wód opadowych z pasa drogi powiatowej tj. budowie/przebudowie odwodnienia układu drogowego i/lub budowie kanalizacji deszczowej i/lub budowie/przebudowie rowów drogowych, budowie zbiorników retencyjnych (w razie konieczności), 7. przebudowie kolidujących sieci uzbrojenia terenu, 8. rozbiórce/przebudowie kolidujących ogrodzeń, 9. wycince kolidującej zieleni, 10. budowie urządzeń bezpieczeństwa ruchu m.in.: przejścia dla pieszych w terenach zabudowanych, wygrodzenia i bariery drogowe (w razie konieczności), 11. usunięcie kolizji/przebudowa sieci infrastruktury technicznej naziemnej i podziemnej z projektowanym obiektem, 12. usunięcie kolidujących elementów zagospodarowania terenu znajdujących się w istniejącym oraz nowoprojektowanym pasie drogowym z projektowanym obiektem 3. Szczegółowy zakres zawiera załącznik nr 9 do SWZ i Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: ZP/261/13/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: „Rozbudowa DP 2164K w Tropiszowie obejmująca wykonanie oświetlenia, odwodnienia oraz chodników”.