2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego na potrzeby realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Retencja glebowa i renaturyzacja siedlisk na terenie Nadleśnictwa Golub Dobrzyn”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodnoprawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II Etapów: a. Etap I – opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej b. Etap II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: a. Część I - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Retencja glebowa i renaturyzacja siedlisk na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń”, zakładająca budowę zastawek drewnianych, progów kamiennych na rowach i ciekach na terenie Leśnictw: Gronowo, Kępa, Łęga” b. Część II - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Retencja glebowa i renaturyzacja siedlisk na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń”, zakładająca budowę zastawek drewnianych, progów kamiennych na rowach i ciekach na terenie Leśnictwa Leśno” c. Część III - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Retencja glebowa i renaturyzacja siedlisk na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń”, zakładająca budowę zastawek drewnianych, progów kamiennych, zamknięć szandarowych na rowach i ciekach na terenie Leśnictw: Mokry Las, Tokary
Interne Kennung: SA.270.1.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwa: Gronowo, Kępa, Łęga
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodnoprawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II Etapów: a. Etap I – opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej b. Etap II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: Retencja glebowa i renaturyzacja siedlisk na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń, zakładająca budowę zastawek drewnianych, progów kamiennych na rowach i ciekach na terenie Leśnictw: Gronowo, Kępa, Łęga
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71520000 Bauaufsicht
Los: LOT-0002
Titel: Leśnictwo Leśno
Interne Kennung: Retencja glebowa i renaturyzacja siedlisk na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń zakładająca budowę zastawek drewnianych, progów kamiennych na rowach i ciekach na terenie Leśnictwa Leśno
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwa Mokry Las, Tokary
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej i pozostałej, wymaganej odrębnymi przepisami wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień, opinii, opracowań, zaświadczeń i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniem wodnoprawnym w tym pozwolenia na budowę jeżeli jest wymagane obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia (każda z jego części) obejmuje wykonanie II Etapów: a. Etap I – opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej b. Etap II – pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej będącej przedmiotem niniejszego zamówienia
Interne Kennung: Retencja glebowa i renaturyzacja siedlisk na terenie Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń”, zakładająca budowę zastawek drewnianych, progów kamiennych, zamknięć szandarowych na rowach i ciekach na terenie Leśnictw: Mokry Las, Tokary