See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Miasta Ełku, miejskich jednostek organizacyjnych i wybranych spółek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Miasta Ełku, miejskich jednostek organizacyjnych oraz wybranych spółek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 6, 6A, 6B, 6C do SWZ. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy Pzp. Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ustawy Pzp.
Interne Kennung: 27.23.P.DUJSP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: CZĘŚĆ I zamówienia – ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej: IA. ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; IB. ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk; IC. ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; ID. ubezpieczenie kosztów leczenia poza granicami RP; IE. ubezpieczenie mienia w transporcie cargo.
Interne Kennung: Część I zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne
Beschreibung: CZĘŚĆ II zamówienia – ubezpieczenia komunikacyjne: IIA. obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych; IIB. ubezpieczenie autocasco; IIC. ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów; IID. ubezpieczenie assistance
Interne Kennung: CZĘŚĆ II zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III zamówienia – nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: CZĘŚĆ III zamówienia – nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej: IIIA. nadwyżkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
Interne Kennung: CZĘŚĆ III zamówienia