See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfskleding, schoeisel en Persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM)
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en vervangen van werk- en veiligheidskleding en veiligheidsschoeisel voor medewerkers van de buitendienst van de gem. Almelo. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2025/Z/25/247982
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18222000 Firmenkleidung, 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Betreft het leveren en vervangen van werk- en veiligheidskleding voor de medewerkers van de buitendienst van gemeente Almelo zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung, 18222000 Firmenkleidung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) keer één (1) jaar
Los: LOT-0002
Titel: 2
Beschreibung: Betreft het leveren van veiligheidsschoeisel aan de medewerkers van de buitendienst van gemeente Almelo. zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk