2. Verfahren
Verfahren
Titel: VWS EA Individuele gespreksvoorbereiding Parlementaire Enquête Corona (PECO)
Beschreibung: Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) zoekt een specialist die onze bewindspersonen en medewerkers gespreksvoorbereiding geeft en eventueel begeleidt tijdens de Parlementaire Enquête Corona (PECO). De RIS (Rijksinkoopsamenwerking), een inkooporganisatie binnen de rijksoverheid, begeleidt deze aanbesteding. Zie verder het BD (Beschrijvend document).
Interne Kennung: 201865006.028.144
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79632000 Personalschulung, 80510000 Spezialausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: VWS EA Ben jij onze nieuwe leverancier die de Gespreksvoorbereiding Parlementaire Enquête Corona (PECO) gaat begeleiden?
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De dienstverleningsovereenkomst heeft daarna een verlengingsoptie van tweemaal zes maanden tot uiterlijk 5 januari 2028.