297425-2025 - Ergebnis
Polen – Fördereinrichtungen – Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego i kompletnego przenośnika taśmowego o szerokości taśmy 1400mm i długości w pierwszym etapie zabudowy 600m z możliwością wydłużenia do 1550m (przenośnika wraz z trasą bez taśmy transportowej)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 1 sztuki fabrycznie nowego i kompletnego przenośnika taśmowego o szerokości taśmy 1400mm i długości w pierwszym etapie zabudowy 600m z możliwością wydłużenia do 1550m (przenośnika wraz z trasą bez taśmy transportowej)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego i kompletnego przenośnika taśmowego o szerokości taśmy 1400mm i długości w pierwszym etapie zabudowy 600m z możliwością wydłużenia do 1550m (przenośnika wraz z trasą bez taśmy transportowej) – zgodnie z zapisami SWZ. Przenośnik przeznaczony do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung486833-2024
Vorherige Bekanntmachung533961-2024
Vorherige Bekanntmachung593483-2024
Vorherige Bekanntmachung619381-2024
Vorherige Bekanntmachung674173-2024
Vorherige Bekanntmachung721726-2024
Vorherige Bekanntmachung784009-2024
Interne Kennung3870/HZP/MSO/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417200 Fördereinrichtungen
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest 1 sztuki fabrycznie nowego i kompletnego przenośnika taśmowego o szerokości taśmy 1400mm i długości w pierwszym etapie zabudowy 600m z możliwością wydłużenia do 1550m (przenośnika wraz z trasą bez taśmy transportowej) – zgodnie z zapisami SWZ. Przenośnik przeznaczony do pracy w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny w pomieszczeniach zagrożonych wybuchem metanu i pyłu węglowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.