See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdienstverlening Rijksoverheid
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van onderstaande postdienstverlening ten behoeve van de Deelnemende organisaties: • Het collecteren, sorteren en bezorgen van uitgaande post, inclusief aangetekende post en brievenbuspakketten, met een binnen- of buitenlandse bestemming. Deze post wordt verzonden vanuit Nederland. • Het afhandelen van overige diensten. De overige diensten bestaan uit: o Fysieke retourpost. Afhandelen van retourpost die gebracht moet worden naar (kantoor)locaties van Deelnemende organisaties binnen Nederland. Deze post kan afkomstig zijn uit binnen- en buitenland. o Ophalen en brengen van poststukken. o Doorzendservice van inkomende poststukken naar tijdelijk of nieuw adres, o Voor perceel 1 geldt dat postbussen, antwoordnummeantwoordnummers, inclusief zendingen naar antwoordnummer onderdeel zijn van de scope. Een volledig overzicht van alle diensten en producten is opgenomen in Bijlage 2 – Lijst met producten en diensten. Zie Beschrijvend document.
Interne Kennung: IUC23-696
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Hier wordt een Europese Openbare aanbesteding gevolgd conform wet aanbesteding 2012.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1 betreft postdienstverlening ten behoeve van circa 89 Deelnemende organisaties. In Bijlage 7 is te lezen welke organisaties dit precies betreft. De postdienstverlening bestaat uit het collecteren, sorteren en bezorgen van uitgaande post met een binnen- of buitenlandse bestemming. Deze post wordt verzonden vanuit Nederland. Perceel 1 omvat een geraamd volume van circa 253 miljoen poststukken per jaar. Daarnaast omvat perceel 1 voor alle Deelnemende organisaties (102) dienstverlening voor postbussen (vast tarief) en antwoordnummers (vast tarief) inclusief de ontvangsten van de antwoordnummers. Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2 betreft postdienstverlening ten behoeve van 13 Deelnemende organisaties. In Bijlage 7 is te lezen welke organisaties dit precies betreft. De postdienstverlening bestaat uit het collecteren, sorteren en bezorgen van uitgaande post met een binnen- of buitenlandse bestemming. Deze post wordt verzonden vanuit Nederland. Perceel 2 omvat een geraamd volume van circa 21 miljoen poststukken per jaar. Uitdrukkelijk buiten scope van dit perceel is de dienstverlening voor postbussen (vast tarief) en antwoordnummers (vast tarief) inclusief de ontvangsten van de antwoordnummers. Deze diensten zijn ondergebracht in perceel 1. Zie Beschrijvend document
Interne Kennung: 2