297439-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Zakup i dostawa sprzętu ogrodniczego, kuchennego i medycznego do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa sprzętu ogrodniczego, kuchennego i medycznego do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu ogrodniczego, kuchennego i medycznego do realizacji kursów oraz wyposażenia z zakresu stosowania zasady dostępności dla jednostek podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Katowicach w ramach projektu pn.: „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit, 39221000 Kücheneinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungCzęść 1 - sprzęt ogrodniczy
Haupteinstufung (cpv): 44511200 Forken für Gartenarbeit
Optionen
Beschreibung der OptionenNie będą stosowane
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
BeschreibungCzęść 2 - sprzęt kuchenny
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
BeschreibungCzęść 3 - sprzęt medyczny