2. Verfahren
Verfahren
Titel: 9540 Výroba a modifikace stohovacích mostových jeřábů CÚ 5.loď
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je kompletní zpracování Projektové dokumentace pro provádění stavby, zpracování Výrobně technické dokumentace a další související dokumentace, dle které Zhotovitel vyrobí, provede dodávku a instalaci SMJ o nosnosti 1,5/5t, PC 9.26.1.06.28, provede přemístění a modernizaci stohovacího mostového jeřábu VUDUT 8t PC 9.26.1.06.02 z pozice jeřábové dráhy (dále také jen jako „JD“) na 5. lodi na pozici JD 1. lodi CÚ a dále Zhotovitel provede celkovou modifikaci řídících jednotek SMJ o nosnosti 1,5/5t, PC 9.26.1.06.26, a osazení na JD 5. loď v SO 640/1-01 Sklady a centrální údržba 5. loď. Zhotovitel rovněž provede všechny nutně vyvolané úpravy na dotčených zařízeních, konstrukcích, systémech a provede výkon dalších souvisejících činností nezbytných pro řádnou přípravu a provedení díla. Zároveň Zhotovitel zpracuje a předá Dokumentaci skutečného provedení, Průvodně technickou dokumentaci a další související dokumentaci.
Interne Kennung: N006/25/V00014838
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42414500 Brückenkräne
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zadavatel si v souladu s ustanovení §100 odst. 2 zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek (dále též "ZZVZ") vyhrazuje právo změnit dodavatele této veřejné zakázky v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového dodavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, části 1, článku 27. 2. Zadavatel si v souladu s ustanovení §100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo právo v případě, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem a které budou mít vliv na plnění předmětu veřejné zakázky, změnit termín plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu jsou uvedeny v zadávací dokumentaci, části 1, článku 5. 3. Zadavatel si v souladu s ustanovení §100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo pro případ, že nastanou skutečnosti, které nemohly být předpokládány v okamžiku uzavření smlouvy se Zhotovitelem, a které budou mít vliv na plnění díla na: a) Změnu termínu či doby realizace plnění. b) Změnu termínu odstávek či pořadí odstávek jednotlivých výrobních zařízení či technologie. c) Úpravu/rozšíření předmětu plnění z důvodu nutnosti odstranění nálezů zjištěných při inspekční činnosti/kontrole provedené v rámci sjednaného plnění. d) Úpravu/změnu parametrů díla nebo prostorového řešení z důvodu úprav a změn na navazujících nebo souvisejících technologiích. e) Úpravu/změnu platebních podmínek z důvodu sjednaných víceprací či z důvodu uvedených výše. Podmínky pro tyto změny jsou uvedeny v článku 4 návrhu Smlouvy obsažené v zadávací dokumentaci uveřejněné na NEN.