29753-2026 - Wettbewerb
Polen – Berufsausbildung – Organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 10 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 10 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 10 części. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.09-IP.02-0001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: Część nr 1: Organizacja i realizacja kursu Pilot drona Część nr 2: Organizacja i realizacja kursu Farby i tynki poziom I, II, III Część nr 3: Organizacja i realizacja kursu Lutowanie SMD i PTH Część nr 4: Organizacja i realizacja kursu Operator programista CNC Część nr 5: Organizacja i realizacja kursu Rachmistrz Część nr 6: Organizacja i realizacja kursu Programowanie Siemens PLC Część nr 7: Organizacja i realizacja kursu Obsługi koparko-ładowarki Część nr 8: Organizacja i realizacja kursu Operator wózków jezdniowych Część nr 9: Organizacja i realizacja kursu Monter izolacji przemysłowych Część nr 10: Organizacja i realizacja kursu Formowanie termoplastu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne KennungZP.352.55.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2) oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm. – dalej jako ustawa p.z.p) oraz aktów wykonawczych do ustawy p.z.p. 2. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 - 4 ustawy p.z.p. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy p.z.p. 8. Zamawiający nie dopuszcza rozliczeń w walucie obcej. 9. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p. 10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy p.z.p
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Organizacja i realizacja kursu Pilot drona
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja kursów zawodowych w podziale na 10 części. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.09-IP.02-0001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: Część nr 1: Organizacja i realizacja kursu Pilot drona Część nr 2: Organizacja i realizacja kursu Farby i tynki poziom I, II, III Część nr 3: Organizacja i realizacja kursu Lutowanie SMD i PTH Część nr 4: Organizacja i realizacja kursu Operator programista CNC Część nr 5: Organizacja i realizacja kursu Rachmistrz Część nr 6: Organizacja i realizacja kursu Programowanie Siemens PLC Część nr 7: Organizacja i realizacja kursu Obsługi koparko-ładowarki Część nr 8: Organizacja i realizacja kursu Operator wózków jezdniowych Część nr 9: Organizacja i realizacja kursu Monter izolacji przemysłowych Część nr 10: Organizacja i realizacja kursu Formowanie termoplastu 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych na jedną, dwie, trzy, cztery, pięć, sześć, siedem, osiem, dziewięć lub wszystkie części. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości powierzenia części lub całości zamówienia podwykonawcom. 7. Zamawiający przed dopuszczeniem osób skierowanych do realizacji zamówienia, tj. do czynności związanych z edukacją zobowiązany jest na mocy ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym (t.j. Dz.U. z 2024r., poz. 560 z późn.zm.), do uzyskania informacji, czy dane tych osób są zamieszczone w Rejestrze sprawców na tle seksualnym z dostępem ograniczonym. Zamawiający, przed podpisaniem umowy z Wykonawcą, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, wezwie tegoż Wykonawcę do złożenia stosownego oświadczenia i odpowiednich dokumentów.
Interne KennungZP.352.55.2025 część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Organizacja i realizacja kursu Farby i tynki poziom I, II, III
Interne KennungZP.352.55.2025 część 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3: Organizacja i realizacja kursu Lutowanie SMD i PTH
Interne KennungZP.352.55.2025 część 3
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4: Organizacja i realizacja kursu Operator programista CNC
Interne KennungZP.352.55.2025 część 4
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5: Organizacja i realizacja kursu Rachmistrz
Interne KennungZP.352.55.2025 część 5
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6: Organizacja i realizacja kursu Programowanie Siemens PLC
Interne KennungZP.352.55.2025 część 6
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7: Organizacja i realizacja kursu Obsługi koparko-ładowarki
Interne KennungZP.352.55.2025 część 7
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8: Organizacja i realizacja kursu Operator wózków jezdniowych
Interne KennungZP.352.55.2025 część 8
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9: Organizacja i realizacja kursu Monter izolacji przemysłowych
Interne KennungZP.352.55.2025 część 9
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10: Organizacja i realizacja kursu Formowanie termoplastu
Interne KennungZP.352.55.2025 część 10