2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wymiana opraw oświetleniowych i wykonanie instalacji fotowoltaicznej w Bibliotece Raczyńskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż opraw oświetleniowych w ramach modernizacji instalacji oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego, a także dostawa oraz montaż instalacji fotowoltaicznej, w budynku Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu przy Al. Marcinkowskiego 23, z możliwością składania ofert częściowych
Interne Kennung: 3/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31524000 Decken- oder Wandleuchten, 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – dostawa oraz montaż opraw oświetleniowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w zakresie tej części obejmuje dostawę i montaż opraw oświetleniowych w ramach modernizacji instalacji oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego w budynku Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu przy Al. Marcinkowskiego 23, polegające w szczególności na wymianie istniejących opraw oświetlenia podstawowego, awaryjnego i ewakuacyjnego, czujek ruchu, przewodów zasilających, sterowniczych i monitorujących oprawy. Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Zakres gwarancji udzielonej przez Wykonawcę: 1) montaż, prace elektroinstalacyjne oraz zastosowane materiały: 36 miesięcy 2) zamontowane urządzenia i wyposażenie: gwarancja producenta (min. 36 miesięcy) Okres rękojmi będzie równy okresowi gwarancji. W zakresie rękojmi mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.1 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 31524000 Decken- oder Wandleuchten, 51112100 Installation von Elektrizitätsverteilungseinrichtungen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – dostawa oraz montaż instalacji fotowoltaicznej
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w zakresie tej części obejmuje dostawę, montaż oraz uruchomienie instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu przy Al. Marcinkowskiego 23 o mocy elektrycznej 49,84 kW. Przedmiot Zamówienia powinien być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 roku i gotowy do pracy bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji. Wymagania dotyczące gwarancji: 1) gwarancja producenta paneli fotowoltaicznych – nie mniej niż 15 lat na minimum 90% wydajności paneli fotowoltaicznych i nie mniej niż 25 lat na minimum 83% wydajności paneli fotowoltaicznych; 2) gwarancja na osprzęt oraz urządzenia umożliwiające pracę całej instalacji nie mniej niż 5 lat (m.in. system inwerterowy mocy); 3) gwarancja Wykonawcy - minimum 36 miesięcy gwarancji na wszystkie urządzenia, elementy instalacji oraz roboty montażowe licząc od daty odbioru końcowego oraz zapewnienie bezpłatnego serwisu urządzeń na czas trwania gwarancji. Okres rękojmi będzie równy okresowi gwarancji. W zakresie rękojmi mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2.2 do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331100 Thermische Sonnenkollektoren, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich