29759-2024 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien – Laboratoriumdiensten GGD Brabant-Zuidoost
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratoriumdiensten GGD Brabant-Zuidoost
Beschreibung: De opdracht betreft microbiologisch onderzoek en diagnose van door of via GGD Brabant-Zuidoost afgenomen materiaal/monsters, met aanpalende diensten: 1. Leveren van testmateriaal. 2. Ophalen van monsters. 3. Microbiologisch onderzoek en diagnostiek. 4. Toelichting op gestelde diagnoses. 5. Onderwijs over microbiologisch onderzoek. 6. Koppelen van ICT-systemen.
Interne Kennung: BIZOB-2023-GGD-FDU-00301
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0000