297620-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 lub 20 01 08 (bioodpadów) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r - II postępowanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 lub 20 01 08 (bioodpadów) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r - II postępowanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, w instalacji odzysku w procesie R3, selektywnie zbieranych bioodpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 20 02 01 lub 20 01 08 (bioodpady), w okresie od 01.01.2025 roku do 31.12.2026 roku. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej Wykonawcy (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed finalnym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku. 2. Zagospodarowanie bioodpadów w procesie odzysku R3, o którym mowa w ust. 1 rozdziału III SWZ, musi uwzględniać możliwość zaliczenia tych bioodpadów do masy odpadów komunalnych poddanych recyklingowi w zakresie obowiązku Zamawiającego wyrażonego w art. 3b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, w szczególności w odniesieniu do warunków określonych w § 6 i 7 rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz. U. poz. 1530).
Vorherige Bekanntmachung: 613936-2024
Interne Kennung: ROS.271.24.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 lub 20 01 08 (bioodpadów) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych i mieszanych z terenu Gminy Oborniki w okresie od 01.01.2025 r. do 31.12.2026 r
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na zagospodarowaniu, w instalacji odzysku w procesie R3, selektywnie zbieranych bioodpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz nieruchomości mieszanych z terenu Gminy Oborniki o kodzie 20 02 01 lub 20 01 08 (bioodpady), w okresie od 01.01.2025 roku do 31.12.2026 roku. Dopuszcza się skorzystanie przez Wykonawcę z dostępnej Wykonawcy (tj. będącej w dyspozycji Wykonawcy) stacji przeładunkowej przed finalnym przetransportowaniem odpadów komunalnych do instalacji odzysku. 2. Zagospodarowanie bioodpadów w procesie odzysku R3, o którym mowa w ust. 1 rozdziału III SWZ, musi uwzględniać możliwość zaliczenia tych bioodpadów do masy odpadów komunalnych poddanych recyklingowi w zakresie obowiązku Zamawiającego wyrażonego w art. 3b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, w szczególności w odniesieniu do warunków określonych w § 6 i 7 rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021 r. w sprawie sposobu obliczania poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (Dz. U. poz. 1530). 3. Wykonawca zobowiązany będzie przyjmować bioodpady komunalne wchodzące w skład zamówienia, o którym mowa w ust. 1 rozdziału III SWZ, od podmiotu odbierającego bioodpady komunalne od właścicieli nieruchomości wskazanego przez Zamawiającego, sukcesywnie w ilościach zależnych od ilości odebranych odpadów od właścicieli nieruchomości. 4. Wykonawca zobowiązuje się przyjmować bioodpady wchodzące w skład zamówienia w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 20.00 oraz – w przypadku, gdy sobota następuje po dniu ustawowo wolnym od pracy przypadającym w dniu roboczym – również w soboty od 6.00 do 13.00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Po uzgodnieniu Zamawiającego i Wykonawcy dopuszcza się możliwość zmiany dni i godzin przyjęcia odpadów w instalacji (względnie: stacji przeładunkowej)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 7. Zamawiający przewiduje zmniejszenie i zwiększenie zakresu zamówienia na zasadach określonych w załączniku nr 8 do SWZ. Zamawiający informuje, że ograniczenie zakresu zamówienia nie przekroczy 30% ilości odpadów określonych w tabeli 1 załącznika nr 8 do SWZ. 8. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia, stanowiącego załącznik nr 8do SWZ. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększania zakresu zamówienia, polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających zagospodarowaniu do 20% wielkości zamówienia w odniesieniu do ilości odpadów określonych odrębnie dla każdej części zamówienia w tabeli 1 załącznika nr 8 do SWZ wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu prac na warunkach określonych w umowie.