See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków do apteki szpitalnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków w celu zabezpieczenia terapii pacjentów leczonych w Szpitalu Powiatowym im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leki część 1
Beschreibung: Produkty lecznicze.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku wykorzystania środków objętych zamówieniem podstawowym lub w przypadku zwiększenia potrzeb Zamawiającego. Zamawiający przewiduje ograniczenie zamówienia w zakresie rzeczowym i ilościowym. Zamawiający gwarantuje złożenie zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 50% zakresu określonego w formularzu asortymentowo-ilościowym stanowiącym załącznik do umowy, w ramach danego pakietu – części. Zamawiający zastrzega, iż ilość danego asortymentu stanowiącego przedmiot zamówienia, stanowi wielkość szacunkową i może ulec zmianie w trakcie obowiązywania niniejszej umowy zgodnie z wynikającym bieżącym zapotrzebowaniem Zamawiającego, uzależnionym od faktycznych potrzeb Zamawiającego wynikających ze zmiennej liczby stanu pacjentów - ilości wykonywanych świadczeń medycznych oraz możliwości finansowych Zamawiającego. Wielkość zmiany w ramach prawa opcji określa się na poziomie do 50% i do 100% licząc od „zamówienia podstawowego”, które zostało określone w formularzu asortymentowo-cenowym w kolumnie pt. „Ilość opakowań” (dotyczy zwiększenia ilości asortymentu w poszczególnych pozycjach asortymentowych). Ceny jednostkowe w przypadku prawa opcji będą takie same, jak w zamówieniu podstawowym, tj. zgodne z ofertą Wykonawcy. W przypadku skorzystania z prawa opcji wynagrodzenie płatne będzie w wysokości wynikającej z wartości dokonanej opcji, na zasadach przewidzianych w niniejszej umowie dla zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie, że zamówienie określone jako „prawo opcji” dla ilości poszczególnego asortymentu w ramach umowy jest uprawnieniem Zamawiającego, a nie zobowiązaniem. Brak wykonania przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji nie rodzi żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji dostawy objętej opcją po złożeniu oświadczenia woli w formie pisemnej, pod rygorem nieważności, przez Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji. Opcja uruchamiana jest poprzez złożenie Wykonawcy stosownego zawiadomienia drogą elektroniczną poprzez wiadomość e-mail na adres poczty elektronicznej Wykonawcy. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane na tych samych warunkach co „zamówienie podstawowe” i nie wymaga podpisania aneksu do niniejszej umowy. Możliwość zmiany czasu obowiązywania umowy poprzez wydłużenie czasu obowiązywania umowy w przypadku niezrealizowania w pierwotnym czasie jej obowiązywania, ilości asortymentu stanowiącego przedmiot „zamówienia podstawowego” wraz z ewentualnym „zamówieniem opcjonalnym”, do czasu zrealizowana niewykorzystanego zakresu rzeczowego (zamówienia podstawowego) wraz z „opcją”, z zastrzeżeniem, że ceny jednostkowe, w przedłużonej umowie nie mogą się różnić od cen, określonych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone załączniku nr 3 do SWZ – OPZ oraz w § 4 - projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Leki część 2
Los: LOT-0003
Titel: Leki część 3
Los: LOT-0004
Titel: Leki część 4
Los: LOT-0005
Titel: Leki część 5
Los: LOT-0006
Titel: Leki część 6
Los: LOT-0007
Titel: Leki część 7
Los: LOT-0008
Titel: Leki część 8
Los: LOT-0009
Titel: Leki część 9
Los: LOT-0010
Titel: Leki część 10
Los: LOT-0011
Titel: Leki część 11
Los: LOT-0012
Titel: Leki część 12
Los: LOT-0013
Titel: Leki część 13
Los: LOT-0014
Titel: Leki część 14
Los: LOT-0015
Titel: Leki część 15
Los: LOT-0016
Titel: Leki część 16
Los: LOT-0017
Titel: Leki część 17
Los: LOT-0018
Titel: Leki część 18
Los: LOT-0019
Titel: Leki część 19
Los: LOT-0020
Titel: Leki część 20
Los: LOT-0021
Titel: Leki część 21
Los: LOT-0022
Titel: Leki część 22
Los: LOT-0023
Titel: Leki część 23
Los: LOT-0024
Titel: Leki część 24
Los: LOT-0025
Titel: Leki część 25
Los: LOT-0026
Titel: Leki część 26
Los: LOT-0027
Titel: Leki część 27
Los: LOT-0028
Titel: Leki część 28
Los: LOT-0029
Titel: Leki część 29
Los: LOT-0030
Titel: Leki część 30
Los: LOT-0031
Titel: Leki część 31
Los: LOT-0032
Titel: Leki część 32
Los: LOT-0033
Titel: Leki część 33
Los: LOT-0034
Titel: Leki część 34
Los: LOT-0035
Titel: Leki część 35
Los: LOT-0036
Titel: Leki część 36
Los: LOT-0037
Titel: Leki część 37
Los: LOT-0038
Titel: Leki część 38
Los: LOT-0039
Titel: Leki część 39
Los: LOT-0040
Titel: Leki część 40
Los: LOT-0041
Titel: Leki część 41
Los: LOT-0042
Titel: Leki część 42
Los: LOT-0043
Titel: Leki część 43
Los: LOT-0044
Titel: Leki część 44
Los: LOT-0045
Titel: Leki część 45
Los: LOT-0046
Titel: Leki część 46
Los: LOT-0047
Titel: Leki część 47
Los: LOT-0048
Titel: Leki część 48
Los: LOT-0049
Titel: Leki część 49
Los: LOT-0050
Titel: Leki część 50
Los: LOT-0051
Titel: Leki część 51
Los: LOT-0052
Titel: Leki część 52
Los: LOT-0053
Titel: Leki część 53
Los: LOT-0054
Titel: Leki część 54
Los: LOT-0055
Titel: Leki część 55
Los: LOT-0056
Titel: Leki część 56
Los: LOT-0057
Titel: Leki część 57
Los: LOT-0058
Titel: Leki część 58
Los: LOT-0059
Titel: Leki część 59
Los: LOT-0060
Titel: Leki część 60
Los: LOT-0061
Titel: Leki część 61
Los: LOT-0062
Titel: Leki część 62
Los: LOT-0063
Titel: Leki część 63
Los: LOT-0064
Titel: Leki część 64
Los: LOT-0065
Titel: Leki część 65
Los: LOT-0066
Titel: Leki część 66