297643-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Zakup wraz z dostawą akcesoriów jednorazowego użytku do aparatury medycznej (z podziałem na 4 zadania)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą akcesoriów jednorazowego użytku do aparatury medycznej (z podziałem na 4 zadania)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą akcesoriów jednorazowego użytku do aparatury medycznej (z podziałem na 4 zadania). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach nr 1-4 do umowy - załączniki do SWZ.
Interne KennungZP.263.23.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup wraz z dostawą jednorazowych trokarów laparoskopowych optycznych - Pakiet 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą jednorazowych trokarów laparoskopowych optycznych - Pakiet 1. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 1.
Interne KennungZP.263.23.2026 - część 1
LosLOT-0002
TitelZakup wraz z dostawą jednorazowych trokarów laparoskopowych optycznych - Pakiet 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą jednorazowych trokarów laparoskopowych optycznych - Pakiet 2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 2.
Interne KennungZP.263.23.2026 - część 2
LosLOT-0003
TitelZakup wraz z dostawą jednorazowych końcówek i uchwytów do oddymiania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą jednorazowych końcówek i uchwytów do oddymiania. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 3.
Interne KennungZP.263.23.2026 - część 3
LosLOT-0004
TitelZakup wraz z dostawą urządzeń do laparoskopowej fiksacji siatek przepuklinowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą urządzeń do laparoskopowej fiksacji siatek przepuklinowych. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 4.
Interne KennungZP.263.23.2026 - część 4