2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž výtahu budova S2
Beschreibung: Předmětem zakázky je kompletní dodávka a montáž nového evakuačního, osobního výtahu s vyladěným mikroprocesorovým řízením v budově S2, včetně vybudování nové, nástupní stanice č. -1P v suterénu budovy (dále jen dílo). Součástí předmětu plnění je i poskytnutí záruky na dodanou technologii po dobu 60 měsíců na celé dodané zařízení a zajištění komplexního záručního servisu, jakož i „havarijního“ servisu zahrnujícího opravy a servis závad nespadajících do poskytnuté záruky, a to na základě servisní smlouvy (příloha 3 ZD).
Interne Kennung: 105/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001