See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. 2. Zamówienie podzielono na 33 części: CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk CZĘŚĆ NR 2 - Leki p/bólowe CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy CZĘŚĆ NR 4 – Lek p/zakrzepowy CZĘŚĆ NR 5 – Fluorochinolony CZĘŚĆ NR 6 – Antybiotyki CZĘŚĆ NR 7 - Antybiotyki CZĘŚĆ NR 8 – Leki znieczulające CZĘŚĆ NR 9 – Leki różne CZĘŚĆ NR 10 – Dożylne roztwory uzupełniające CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne CZĘŚĆ NR 12 - Żywienie dojelitowe CZĘŚĆ NR 13 – Żywienie dojelitowe CZĘŚĆ NR 14 – Żywienie dojelitowe CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne CZĘŚĆ NR 16 – Preparat odkażający skórę CZĘŚĆ NR 17 – Lek psychotropowy CZĘŚĆ NR 18 – Leki wziewne CZĘŚĆ NR 19 - Niejonowy środek kontrastowy CZĘŚĆ NR 20 - Leki różne CZĘŚĆ NR 21 – Leki różne CZĘŚĆ NR 22 – Leki różne CZĘŚĆ NR 23 - Leki różne CZĘŚĆ NR 24 - Płyny do nerki CZĘŚĆ NR 25 - Insuliny CZĘŚĆ NR 26 - Leki różne CZĘŚĆ NR 27 - Leki różne CZĘŚĆ NR 28 - Leki przeciwzakaźne stosowane w chorobach jelit CZĘŚĆ NR 29 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające CZĘŚĆ NR 30 - Płyny infuzyjne CZĘŚĆ NR 31 - Paski diagnostyczne CZĘŚĆ NR 32 – Dożylne płyny uzupełniające CZĘŚĆ NR 33 – Gąbka hemostatyczna UWAGA! • Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty). • Zamawiający wymaga, aby szczegółowy załącznik cenowy (dodatek nr 2 do SWZ) był złożony wg załączonego do SWZ wzoru, tzn. kolumny utworzone i wypełnione przez Zamawiającego – nazwa międzynarodowa, postać, dawka, ilość sztuk w opakowaniu, szacunkowe zaopatrz.(op), które określają wymagane przez Zamawiającego parametry – powinny znaleźć się w ofercie cenowej Wykonawcy. Zamawiający dopuszcza jedynie zmiany odnoszące się do formy załączonego wzoru, treść winna pozostać w stanie niezmienionym. • Jeżeli na etapie prowadzonego postępowania Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie leku w innej postaci, dawce, bądź też ilości sztuk w opakowaniu niż w dodatku nr 2 do SWZ, wówczas Wykonawca winien w załączniku nr 1 do oferty wpisać rzeczywiste parametry oferowanego leku. • Podane w załączniku nr 1 do oferty wielkości są wielkościami szacunkowymi w skali 12 miesięcy i służą tylko do celów porównania ofert. Mogą one ulec zmianie w czasie obowiązywania umowy, w zależności od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 93132-2025
Interne Kennung: ZP/N/02/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen, 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier, 33692500 Injizierbare Lösungen, 33692100 Infusionslösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 1 – Antybiotyk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 - Leki p/bólowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 2 - Leki p/bólowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 3 - Leki rozkurczowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ NR 4 – Lek p/zakrzepowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 4 – Lek p/zakrzepowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ NR 5 – Fluorochinolony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 5 – Fluorochinolony Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ NR 6 – Antybiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 6 – Antybiotyki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ NR 7 - Antybiotyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 7 - Antybiotyki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ NR 8 – Leki znieczulające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 8 – Leki znieczulające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ NR 9 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 9 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ NR 10 – Dożylne roztwory uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 10 – Dożylne roztwory uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 11 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ NR 12 - Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 12 - Żywienie dojelitowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Los: LOT-0013
Titel: CZĘŚĆ NR 13 – Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 13 – Żywienie dojelitowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 13
Los: LOT-0014
Titel: CZĘŚĆ NR 14 – Żywienie dojelitowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 14 – Żywienie dojelitowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 14
Los: LOT-0015
Titel: CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 15 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 15
Los: LOT-0016
Titel: CZĘŚĆ NR 16 – Preparat odkażający skórę
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 16 – Preparat odkażający skórę Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
Los: LOT-0017
Titel: CZĘŚĆ NR 17 – Lek psychotropowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 17 – Lek psychotropowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 17
Los: LOT-0018
Titel: CZĘŚĆ NR 18 – Leki wziewne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 18 – Leki wziewne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 18
Los: LOT-0019
Titel: CZĘŚĆ NR 19 - Niejonowy środek kontrastowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 19 - Niejonowy środek kontrastowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 19
Los: LOT-0020
Titel: CZĘŚĆ NR 20 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 20 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 20
Los: LOT-0021
Titel: CZĘŚĆ NR 21 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 21 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 21
Los: LOT-0022
Titel: CZĘŚĆ NR 22 – Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 22 – Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 22
Los: LOT-0023
Titel: CZĘŚĆ NR 23 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 23 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 23
Los: LOT-0024
Titel: CZĘŚĆ NR 24 - Płyny do nerki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 24 - Płyny do nerki Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
Los: LOT-0025
Titel: CZĘŚĆ NR 25 - Insuliny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 25 - Insuliny Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 25
Los: LOT-0026
Titel: CZĘŚĆ NR 26 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 26 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 26
Los: LOT-0027
Titel: CZĘŚĆ NR 27 - Leki różne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 27 - Leki różne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 27
Los: LOT-0028
Titel: CZĘŚĆ NR 28 - Leki przeciwzakaźne stosowane w chorobach jelit
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 28 - Leki przeciwzakaźne stosowane w chorobach jelit Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 28
Los: LOT-0029
Titel: CZĘŚĆ NR 29 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 29 - Dożylne płyny infuzyjne i uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 29
Los: LOT-0030
Titel: CZĘŚĆ NR 30 - Płyny infuzyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 30 - Płyny infuzyjne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 30
Los: LOT-0031
Titel: CZĘŚĆ NR 31 - Paski diagnostyczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 31 - Paski diagnostyczne Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
Los: LOT-0032
Titel: CZĘŚĆ NR 32 – Dożylne płyny uzupełniające
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 32 – Dożylne płyny uzupełniające Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 32
Los: LOT-0033
Titel: CZĘŚĆ NR 33 – Gąbka hemostatyczna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych, wyrobów medycznych i środków dietetycznych specjalnego przeznaczenia do apteki zakładowej przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy. CZĘŚĆ NR 33 – Gąbka hemostatyczna Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty).
Interne Kennung: CZĘŚĆ NR 33