See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ochrony fizycznej, monitoringu i dozoru obiektów i jednostek na terenie RZGW w Szczecinie
Beschreibung: Usługa portierska oraz ochrona mienia obiektów RZGW w Szczecinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w 2024 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 9 do SWZ wraz z załącznikami – mapkami dla poszczególnych części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 608680-2024
Interne Kennung: SZ.ROZ.2710.28.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98341120 Portierdienste, 79711000 Überwachung von Alarmanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Świadczenie usługi portierskiej w godzinach od 7.00-16.00 oraz świadczenie usługi ochrony w godzinach od 16.00 do 7.00 w dni robocze, w soboty i w niedziele/święta oraz w dni dodatkowe wolne wynikające z kodeksu pracy 24 godziny na dobę, na terenie nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Tama Pomorzańska 13 a
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Bezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Szlamowej 4a oraz nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Szlamowej 3 (Baza Lodołamaczy)
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Bezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Widuchowej przy ul. Bulwary Rybackie 1
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Bezpośrednia ochrona fizyczna nieruchomości położonej w Gozdowicach 28 gmina Mieszkowice
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Montaż nadajnika GSM/GPRS wraz z podłączeniem sygnału do monitoringu oraz świadczenie usługi ochrony mienia, nieruchomości położonej w Gryficach przy ul. Niekładzkiej 9
Interne Kennung: Część 5