2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. W.K. Roentgena 5 oraz ul. Wawelskiej 15 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. W.K. Roentgena 5 oraz ul. Wawelskiej 15 w Warszawie, o następujących kodach:1. 18 01 02*; 2. 18 01 03*; 3. 18 01 04; 4. 18 01 08*; 5. 18 01 09; 6. 18 02 02* 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający rodzaj, ilości oraz terminy sukcesywnych odbiorów odpadów zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: PN-48/26/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych z NIO-PIB (2 lokalizacje)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, wywozu i utylizacji odpadów medycznych i weterynaryjnych dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowego Instytutu Badawczego przy ul. W.K. Roentgena i ul. Wawelskiej w Warszawie, o następujących kodach:1. 18 01 02*; 2. 18 01 03*; 3. 18 01 04; 4. 18 01 08*; 5. 18 01 09; 6. 18 02 02* 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, określający rodzaj, ilości oraz terminy sukcesywnych odbiorów odpadów zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle