See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż wyposażenia do dwóch żłobków w Gminie Miejskiej Mielec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie dwóch żłobków w Gminie Miejskiej Mielec tj. Żłobka nr 3 mieszczącego się przy ul. Pisarka 9 w Mielcu oraz żłobka nr 5 mieszczącego się przy ul. Konopnickiej 2 w Mielcu, w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029. Zamówienie zostało podzielone na trzy części: 1) cz. 1 - dostawa i montaż mebli i podobnego wyposażenia; 2) cz. 2 - dostawa i montaż sprzętu AGD i sprzętu elektronicznego 3) cz. 3 - dostawa i montaż pomocy dydaktycznych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Cz. 1 dostawa i montaż mebli i podobnego wyposażenia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie dwóch żłobków w Gminie Miejskiej Mielec tj. Żłobka nr 3 mieszczącego się przy ul. Pisarka 9 w Mielcu oraz Żłobka nr 5 mieszczącego sie przy ul. Konopnickiej 2 w Mielcu, ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, Aktywny Maluch +. Zamówienie zostało podzielone na trzy części: 1) cz. 1 - dostawa i montaż mebli i podobnego wyposażenia; 2) cz. 2 - dostawa i montaż sprzętu AGD i sprzętu elektronicznego; 3) cz. 3 - dostawa i montaż pomocy dydaktycznych.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39161000 Kindergartenmöbel, 39200000 Ausstattung und Zubehör, 39160000 Schulmöbel
Los: LOT-0004
Titel: Cz. 2 dostawa i montaż sprzętu AGD i sprzętu elektronicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest doposażenie dwóch żłobków w Gminie Miejskiej Mielec tj. żłobka nr 3 mieszczącego się przy ul. Pisarka 9 w Mielcu oraz Żłobka nr 5 mieszczącego się przy ul. Konopnickiej 2 w Mielcu, w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3, Aktywny Maluch 202-2026. Zamówienie zostało podzielone na trzy części: 1) cz. 1 - dostawa i montaż mebli i podobnego wyposażenia; 2) cz. 2 - dostawa i montaż sprzętu AGD i sprzętu elektronicznego; 3) cz. 3 - dostawa i montaż pomocy dydaktycznych.
Haupteinstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen, 39221100 Küchenbedarf
Los: LOT-0005
Titel: Cz. 3 dostawa i montaż pomocy dydaktycznych
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte