297756-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Stromerzeugungsaggregate mit Fremdzündungsmotoren – Instalace KGJ 999 kWe do areálu teplárny Mařatice
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace KGJ 999 kWe do areálu teplárny Mařatice
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, montáž, instalace a zprovoznění nové kontejnerové kogenerační jednotky (dále jen „KJ“). V souvislosti s novou kontejnerovou KJ bude realizována rozvodna VN a trafostanice, podzemní STL plynovod pro KJ, podzemní rozvod NN a VN, podzemní optický komunikační kabel, kanalizace a podzemní teplovod. Kogenerační jednotka bude vybavena zařízením umožňujícím řízení KJ určené pro poskytování podpůrných služeb ČEPS. Kogenerační jednotka včetně souvisejících zařízení bude umístěna v uzavřeném areálu stávající teplárny CTZ s.r.o. v ul. Sokolovská 572 Mařatice, Uherské Hradiště. Předmětem veřejné zakázky je rovněž servis kogenerační jednotky v průběhu jejího provozu až do okamžiku generální opravy tak, aby byly stále plněny provozní parametry a spolehlivost.
Interne Kennung: 2022069
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121200 Stromerzeugungsaggregate mit Fremdzündungsmotoren
5. Los
Los: LOT-0001