2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dyskonto wierzytelności wynikających z umowy o świadczenie usług komunikacji miejskiej zawartej z Gminą Lublin
Beschreibung: Przedmiotem dyskonta wierzytelności będą wierzytelności pieniężne należne zamawiającemu od Gminy Lublin z tytułu realizacji usług komunikacji miejskiej w oparciu o Umowę o świadczenie usług komunikacji miejskiej nr 022.U.ZTM100/2019 zawartą z Gminą Lublin na okres od 01.01.2020 r. do 31.12.2029 r., z ewentualnymi późniejszymi zmianami.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem dyskonta wierzytelności będą wierzytelności pieniężne należne zamawiającemu od Gminy Lublin z tytułu realizacji usług komunikacji miejskiej w oparciu o Umowę o świadczenie usług komunikacji miejskiej nr 022.U.ZTM-100/2019 zawartą z Gminą Lublin na okres od 01.01.2020 r. do 31.12.2029 r., z ewentualnymi późniejszymi zmianami.