2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ODCZYNNIKÓW, MATERIAŁÓW ZUŻYWALNYCH I EKSPLOATACYJNYCH ORAZ DZIERŻAWA URZĄDZEŃ WRAZ Z SYSTEMEM ICH STEROWANIA NIEZBĘDNYM DO PRZEPROWADZENIA BADAŃ RNA HCV+RNA HIV+DNA HBV CAŁKOWCIE AUTOMATYCZNYMI METODAMI BIOLOGII MOLEKULARNEJ DLA 110 000 DONACJI PRZEZ OKRES 36 MIESIĘCY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów zużywalnych i eksploatacyjnych oraz dzierżawa urządzeń wraz z systemem ich sterowania niezbędnych do przeprowadzenia badań RNA HCV+ RNA HIV+ DNA HBV całkowicie automatycznymi metodami biologii molekularnej dla 110 000 donacji przez okres 36 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu.
Interne Kennung: RCKIK 02/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001