2. Verfahren
Verfahren
Titel: Positiebepalingsapperatuur
Beschreibung: Gasunie streeft er met deze opdracht naar een nieuwe raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van nieuwe positiebepalingsapparatuur (Global Navigation Satellite System‑ontvangers, GNSS), inclusief bijbehorende licenties, onderhoud en accessoires. In eerste instantie verwacht Gasunie circa 60 systemen aan te schaffen. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen daarnaast aanvullende losse of kleine batches systemen worden besteld, hierover volgt later meer informatie in dit aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: WS3020417662
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32533000 Satellitenfunkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32531000 Ausrüstung für Satelliten-Nachrichtenübertragung, 35631300 Navigationssatelliten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In eerste instantie verwacht Gasunie circa 60 systemen aan te schaffen. Gedurende de looptijd van de overeenkomst kunnen daarnaast aanvullende losse of kleine batches systemen worden besteld, hierover volgt later meer informatie in dit aanbestedingsleidraad.