297830-2026 - Ergebnis
Tschechien – Mikroskope – PŘESTAVBA MIKROSKOPU 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPŘESTAVBA MIKROSKOPU 2
BeschreibungPředmětem zakázky je přestavba stávajícího mikroskopu Olympus FV3000RS, jež zadavatel v současné době vlastní, při využití následujících stávajících součástí: - plně motorizovaný invertovaný mikroskop OLYMPUS IX83 včetně HW autofocusu - enkódovaný ultrazvukový xy skenovací stolek – IX3-SSU - sada objektivů řady UPLSAPO - laserová jednotka se 7 pevnolátkovými lasery a AOTF - velkoprostorový inkubátor s kontrolou CO2 v celém objemu - antivibrační stůl s deskou o rozměrech 900x900 mm Předmětem dodávky je konfokální skenovací jednotka, detektory, lasery, akviziční software, řídící PC a PC na analýzu dat. Předmětem zakázky je demontáž stávajících částí mikroskopu Olympus FV3000RS, které budou vyměňovány, montáž nových částí, celkové zapojení, integrace a konfigurace původních dále využívaných částí a nově osazovaných částí mikroskopu. Předmětem zakázky je i licence na software.
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001