297846-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Virtueel oefen en examen systeem (VOES)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVirtueel oefen en examen systeem (VOES)
BeschreibungLevering van een Virtueel oefen en examen systeem die geschikt is voor het opleiden en examineren van brandweerpersoneel zoals dit opgenomen is in de exameneisen opgesteld door het NIPV. omvang: 4 stuks
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
TitelVirtueel Oefen en Examen Systeem VOES
BeschreibungZie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenEen uitbreiding van 4 naar 10 stuks. Zie Beschrijvend document 2.5.