2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief onderhoud W-installaties Heemskerk
Beschreibung: Het planmatig uitvoeren van preventief en correctief onderhoud voor de W-installaties gemeentehuis en gemeentewerf in de gemeente Heemskerk. Zie voor aard en omvang etc. het gepubliceerde bestek.
Interne Kennung: HK 202409 PRJ-2400240
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure volgens het ARW2016
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het planmatig uitvoeren van preventief en correctief onderhoud W-installaties, aanwezig in het gemeentehuis en op de gemeentewerf. Zie bestek en aanbestedingleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging