2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w podziale na 2 części: Część 1 - Roboty porządkowe w zakresie opróżniania koszy ulicznych i uzupełniania dystrybutorów o worki biodegradowalne z przeznaczeniem na psie odchody, Część 2 - Roboty porządkowe w zakresie usuwania padłych zwierząt, sprzątania niezagospodarowanych terenów, w tym likwidacji dzikich wysypisk odpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w podziale na 2 części: Część 1 - Roboty porządkowe w zakresie opróżniania koszy ulicznych i uzupełniania dystrybutorów o worki biodegradowalne z przeznaczeniem na psie odchody, Część 2 - Roboty porządkowe w zakresie usuwania padłych zwierząt, sprzątania niezagospodarowanych terenów, w tym likwidacji dzikich wysypisk odpadów. W zakres robót objętych niniejszym zamówieniem wchodzi: Część 1- w zakresie: a) opróżnianie 454 szt. koszy ulicznych w miejscach określonych w załączniku do umowy, w tym: opróżnianie koszy ulicznych z częstotliwością 1 raz na dobę przez siedem dni w tygodniu (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela do godz. 9.00 – z wyłączeniem dni świątecznych), liczba opróżnień do 95 340, b) opróżnianie interwencyjne koszy ulicznych w przypadku przepełnionego kosza, na wezwanie Zamawiającego, w czasie nie przekraczającym (od 1 godziny do 2 godzin) od zgłoszenia, liczba opróżnień do 300, c) utrzymanie w należytej czystości koszy ulicznych, zwłaszcza pod wkładem metalowym, oraz ich otoczenia w promieniu 1,5 m, usuwanie graffiti z koszy, d) zmiana lokalizacji kosza ulicznego na polecenie Zamawiającego, e) bezzwłocznego powiadomienia Zamawiającego o kradzieży lub dewastacji kosza bądź wkładu; f) uzupełnienie dystrybutorów w miejscach określonych w załączniku do umowy, o worki biodegradowalne na psie odchody po 100 szt. na dystrybutor z częstotliwością 1 raz na dobę przez jeden dzień w tygodniu ( poniedziałek - z wyłączeniem dni świątecznych do godziny 9 ºº), liczba uzupełnień do 1530. g) dostawa i montaż koszy ulicznych betonowych 5 szt., o konstrukcji betonowej z pierścieniem i pokrywą stalową, pojemność 55 l, zgodnie ze standardami m.st. Warszawy, h) dostawa 5 szt. dystrybutorów z mocowaniem na słupku o wymiarach 340 x 300 x 80mm (wys. x szer. x gł.) na worki z przeznaczeniem na psie odchody, montaż dystrybutorów przez zabetonowanie słupka w podłożu. Część 2 - w zakresie: a) sprzątanie niezagospodarowanych terenów wskazanych przez Zamawiającego wraz z wywozem odpadów oraz ich unieszkodliwienie, w szacowanej przez Zamawiającego ilości do 405 m³, b) usuwania padłych zwierząt z terenów wskazanych przez Zamawiającego ( Wykonawca usunie padłe zwierzę w terminie( od 1 godziny do 2 godzin ) od otrzymania zgłoszenia, przewidziana przez zamawiającego ilość do 45 kg, - sprawdzanie usuwanego martwego zwierzęcia domowego pod kątem posiadania oznakowania elektronicznego, - odczytywanie czytnikiem czipów numeru mikoprocesora martwego zwierzęcia domowego usuwanego z terenów wskazanych przez Zamawiającego, - przesyłanie drogą SMS-ową na numer tel. 604 778 747 informacji o odnalezieniu martwego zwierzęcia oznaczonego mikroprocesorem. c) likwidacji dzikich wysypisk oraz odpadów wskazanych przez Zamawiającego, tj. załadunek i wywiezienie do unieszkodliwienia odpadów komunalnych; przewidziana przez Zamawiającego ilość do 170 Mg. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.23.2026.APO/PN-u
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Roboty porządkowe w zakresie opróżniania koszy ulicznych i uzupełniania dystrybutorów o worki biodegradowalne z przeznaczeniem na psie odchody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Część 1 - Roboty porządkowe w zakresie opróżniania koszy ulicznych i uzupełniania dystrybutorów o worki biodegradowalne z przeznaczeniem na psie odchody. W zakres robót objętych niniejszym zamówieniem wchodzi: a) opróżnianie 454 szt. koszy ulicznych w miejscach określonych w załączniku do umowy, w tym: opróżnianie koszy ulicznych z częstotliwością 1 raz na dobę przez siedem dni w tygodniu (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela do godz. 9.00 – z wyłączeniem dni świątecznych), liczba opróżnień do 95 340, b) opróżnianie interwencyjne koszy ulicznych w przypadku przepełnionego kosza, na wezwanie Zamawiającego, w czasie nie przekraczającym (od 1 godziny do 2 godzin) od zgłoszenia, liczba opróżnień do 300, c) utrzymanie w należytej czystości koszy ulicznych, zwłaszcza pod wkładem metalowym, oraz ich otoczenia w promieniu 1,5 m, usuwanie graffiti z koszy, d) zmiana lokalizacji kosza ulicznego na polecenie Zamawiającego, e) bezzwłocznego powiadomienia Zamawiającego o kradzieży lub dewastacji kosza bądź wkładu; f) uzupełnienie dystrybutorów w miejscach określonych w załączniku do umowy, o worki biodegradowalne na psie odchody po 100 szt. na dystrybutor z częstotliwością 1 raz na dobę przez jeden dzień w tygodniu ( poniedziałek - z wyłączeniem dni świątecznych do godziny 9 ºº), liczba uzupełnień do 1530. g) dostawa i montaż koszy ulicznych betonowych 5 szt., o konstrukcji betonowej z pierścieniem i pokrywą stalową, pojemność 55 l, zgodnie ze standardami m.st. Warszawy, h) dostawa 5 szt. dystrybutorów z mocowaniem na słupku o wymiarach 340 x 300 x 80mm (wys. x szer. x gł.) na worki z przeznaczeniem na psie odchody, montaż dystrybutorów przez zabetonowanie słupka w podłożu. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.23.2026.APO/PN-u Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
Los: LOT-0003
Titel: Roboty porządkowe w zakresie usuwania padłych zwierząt, sprzątania niezagospodarowanych terenów, w tym likwidacji dzikich wysypisk odpadów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty porządkowe na terenie Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy. Część 2 - Roboty porządkowe w zakresie usuwania padłych zwierząt, sprzątania niezagospodarowanych terenów, w tym likwidacji dzikich wysypisk odpadów. W zakres robót objętych niniejszym zamówieniem wchodzi: a) sprzątanie niezagospodarowanych terenów wskazanych przez Zamawiającego wraz z wywozem odpadów oraz ich unieszkodliwienie, w szacowanej przez Zamawiającego ilości do 405 m³, b) usuwania padłych zwierząt z terenów wskazanych przez Zamawiającego ( Wykonawca usunie padłe zwierzę w terminie( od 1 godziny do 2 godzin ) od otrzymania zgłoszenia, przewidziana przez zamawiającego ilość do 45 kg, - sprawdzanie usuwanego martwego zwierzęcia domowego pod kątem posiadania oznakowania elektronicznego, - odczytywanie czytnikiem czipów numeru mikoprocesora martwego zwierzęcia domowego usuwanego z terenów wskazanych przez Zamawiającego, - przesyłanie drogą SMS-ową na numer tel. 604 778 747 informacji o odnalezieniu martwego zwierzęcia oznaczonego mikroprocesorem. c) likwidacji dzikich wysypisk oraz odpadów wskazanych przez Zamawiającego, tj. załadunek i wywiezienie do unieszkodliwienia odpadów komunalnych; przewidziana przez Zamawiającego ilość do 170 Mg. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: UD-II-WZP.271.23.2026.APO/PN-u Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen