2. Verfahren
Verfahren
Titel: ENERGIEPRESTATIEDIENSTEN OPZC REKEM
Beschreibung: Met deze plaatsingsprocedure wenst veb als Aanbestedende Overheid voor de Opdrachtgever een ESCO aan te duiden als Opdrachtnemer die de besparing op de energiefactuur garandeert door het verhogen van de efficiëntie en het uitvoeren van creatieve en kwaliteitsvolle maatregelen. Om dit te garanderen maakt het onderhoud van de kwaliteitsvolle maatregelen en geselecteerde technische installaties eveneens deel uit van de Opdracht. De Opdrachtgever is aldus op zoek naar een methode om de energiefactuur te verminderen.
Interne Kennung: EE_2025_PRJ0382
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: EE_2025_PRJ0382 - 1
Interne Kennung: 1