2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi przygotowywania i wydawania posiłków dla dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 3 „Skrzat” w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywienia dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 3 „SKRZAT” przy ul. Westerplatte 1/11 w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną.
Interne Kennung: PP3.26.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 275 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.), w związku z art. 359 pkt 1), o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 70000000 Immobiliendienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług żywienia dzieci uczęszczających do Publicznego Przedszkola Nr 3 „SKRZAT” przy ul. Westerplatte 1/11 w Ząbkach wraz z wynajmem pomieszczeń przeznaczonych na prowadzenie kuchni związanej z działalnością gastronomiczną.