2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van medicatie en parafarmaceutica aan het WZC Yserheem
Beschreibung: Binnen het WZC wordt er gewerkt in vijf verschillende entiteiten met een totaal van 103 woongelegenheden. Deze opdracht bevat de dagelijkse individuele levering van medicatie en parafarmaceutische producten voor de bewoners van het WZC Yserheem. Momenteel wordt het WZC dagelijks beleverd op rol. In de nieuwe raamovereenkomst kan de belevermethode nog gekozen worden: - leveren op medicatierol - leveren in medicatiebakjes/verdeelmodules
Interne Kennung: PPP00Y-677/6094/2026-016
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-016_1