297913-2026 - Ergebnis
Tschechien – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Úrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na veřejnou zakázku s jedním dodavatelem, pro účely dodávek výukových pomůcek pro zadavatele tak, jak jsou vymezeny v čl. 3.6.1 a příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungÚrazová chirurgie a kurzy praktických dovedností v oblasti kostní traumatologie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení na veřejnou zakázku rozdělenou na části.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 2B – Výukové pomůcky – Modely kostí – 2026 - 2028
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky pro část 2B bude dodávka modelů kostí.
Interne KennungČást 2B – Výukové pomůcky – Modely kostí – 2026 - 2028