2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podestu samojezdnego na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego na potrzeby TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu- 4szt. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w SWZ (Załącznik nr 9, 9a do SWZ)
Interne Kennung: PZP/TD-OWR/09784/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem o wysokości roboczej min. 13,5 m, zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego o d.m.c. do 3,5 t z napędem 4x4 - 1 szt.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem o wysokości roboczej min. 13,5 m, zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego o d.m.c. do 3,5 t z napędem 4x4 - 1 szt. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w SWZ (Załącznik nr 9 do SWZ)
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2- dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrującym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 20 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o DMC z przedziału od 5,0 t do 7,0 t – 3 szt.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym z członem manewrującym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 20 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o DMC z przedziału od 5,0 t do 7,0 t – 3 szt. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia został określony w SWZ (Załącznik nr 9a do SWZ)
Interne Kennung: Zadanie 2