2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do budynków Miasta Mława i jego jednostek organizacyjnych w okresie 01.08.2025 r. – 31.07.2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego do Urzędu Miasta Mława i jego jednostek organizacyjnych. Szczegółowy przedmiot zamówienia zawarty jest w Rozdziale V SWZ.
Interne Kennung: ORG. 271.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65200000 Gasversorgungsunternehmen und zugehörige Dienste, 65500000 Zählerablesung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego do Urzędu Miasta Mława i jego jednostek organizacyjnych, wskazanych w Rozdziale V SWZ