2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup přenosných počítačů a dalšího vybavení pro uživatele
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky podle této zadávací dokumentace je dodávka prostředků ICT: - 73 ks notebooků - 13 ks stolních počítačů - 10 ks terminálů - 106 ks monitorů - 15 ks IP telefonů Prostředky ICT jsou přesněji specifikovány v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01977/2026-ERU
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231310 Flachbildschirme, 32552100 Telefonapparate
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny ceny, ale to pouze v případě změny zákonné úpravy sazby DPH nastalé v době od podpisu smlouvy do doby odevzdání a převzetí zboží.