298016-2026 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU SVO - SMK Zwolle
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU SVO - SMK Zwolle
BeschreibungDeze opdracht heeft betrekking op schoonmaakdiensten ten behoeve van Stichting Vakinstelling SVO, voor de locatie Zwolle. Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: NU SVO - SMK Zwolle
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90919300 School cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Titel: NU SVO - SMK Zwolle
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000