2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w ramach projektu MRG3 dla Nadleśnictwa Limanowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego w ramach Projektu MRG3 dla części zamówienia pn.: Część I - Przebudowa przepustu w leśnictwie Kostrza. Część II - Przebudowa progu na bystrze w leśnictwie Skalne oraz budowa brodów w leśnictwie Skalne. Szczegółowo opis przedmiotu oraz lokalizację wskazano w załączniku nr 2.4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa przepustu w leśnictwie Kostrza
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem prawomocnych decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zamawiający nie przewiduje opcji i wznowień
Los: LOT-0002
Titel: Przebudowa progu na bystrze w leśnictwie Skalne oraz budowa brodów w leśnictwie Skalne