298074-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Komplexní pojištění Města Havlíčkův Brod
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomplexní pojištění Města Havlíčkův Brod
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a pojištění odpovědnosti a flotilové pojištění vozidel Města Havlíčkův Brod a to s možností automatické prolongace a účinnosti
Interne KennungEO/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené nadlimitní řízení dle zákona č. 134/2016 Sb.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pojištění majetku a pojištění odpovědnosti a flotilové pojištění vozidel Města Havlíčkův Brod a to s možností automatické prolongace
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v případě budoucí změny hodnoty pojištěného majetku, pořízení dalších vozidel, rozšíření pojistného krytí stávajících pojistných smluv v souladu se změnou svého pojistného zájmu. Předpokládaná hodnota takto vyhrazených změn závazku ze smlouvy v průběhu celé doby pojištění zahrnuje především níže uvedené: