298095-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit – Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW
Beschreibung: Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko – pomorskim, warmińsko-mazurskim
Beschreibung: Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko – pomorskim, warmińsko-mazurskim
Los: LOT-0002
Titel: Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie lubuskim, łódzkim, wielkopolskim, świętokrzyskim
Beschreibung: Część II (region II) - Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie lubuskim, łódzkim, wielkopolskim, świętokrzyskim
Los: LOT-0003
Titel: Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie podlaskim, mazowieckim, lubelskim, podkarpackim
Beschreibung: Część III (region III) - Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie podlaskim, mazowieckim, lubelskim, podkarpackim
Los: LOT-0004
Titel: Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim
Beschreibung: Część IV (region IV) – Organizacja działań i zapewnienie zespołu ekspertów dla przygotowania przedszkoli, szkół i placówek specjalnych do pełnienia roli SCWEW w województwie dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim