See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koncese na zajištění firemního bydlení ve Žďáru nad Sázavou
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zejména vybudování objektu či objektů určených k bydlení (bytové domy) v řešené lokalitě. Součástí plnění veřejné zakázky pak je provoz vybudovaného objektu či objektů po určenou dobu, vč. zajištění služeb spojených s užíváním bytů, z čehož bude vybraný dodavatel oprávněn brát plody a užitky.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1