2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levensmiddelen
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van levensmiddelen aan 18-19 bestellocaties van Universiteit Leiden, verspreid over Leiden en Den Haag. De opdracht is verdeeld in twee percelen. Percel 1: Levensmiddelen. Onder dit perceel valt de levering van de volgende producten: Voedsel zoals diepvries/afbak brood, groente, fruit, vlees, soep en zuivel; Dranken zoals water, melk, frisdrank, sap en alcoholische dranken; Snoep en snacks; Kruiden; Non food. Perceel 2: Vers brood en banket. Dit perceel bevat alle dagverse brood- en banketproducten. Een Inschrijver mag zich inschrijven voor beide percelen en kan beide percelen waarop ingeschreven wordt gegund krijgen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Levensmiddelen
Beschreibung: Onder dit perceel valt de levering van de volgende producten: Voedsel zoals diepvries/afbak brood, groente, fruit, vlees, soep en zuivel; Dranken zoals water, melk, frisdrank, sap en alcoholische dranken; Snoep en snacks; Kruiden; Non food.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Vers brood en banket
Beschreibung: Dit perceel bevat alle dagverse brood- en banketproducten.
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck