298152-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sprzęt jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzęt jednorazowego użytku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego użytku z podziałem na 10 Pakietów, na potrzeby 116 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Opolu, sukcesywnie przez okres trwania umowy: Pakiet 1 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ECPW Pakiet 2 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ERCP Pakiet 3 SJU/ Chirurgia - sprzęt do litotrypsji Pakiet 4 SJU/ Chirurgia - sprzęt do zabiegów endoskopowych Pakiet 5 SJU/ Chirurgia - protezy samorozprężalne NITI-S Pakiet 6 SJU/ Chirurgia - zestawy do gastropeksji endoskopowej Pakiet 7 SJU/ Port dożylny, igła bezpieczna Pakiet 8 SJU/ Siatki chirurgiczne przepuklinowe, klej tkankowy Pakiet 9 SJU/ Chirurgia - Siatki przepuklinowe 3D Pakiet 10 SJU/ Różne SJU Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia z podziałem na części („Pakiety”) został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 136326-2025
Interne Kennung: ZP/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ECPW
Interne Kennung: PAKIET 1 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ECPW
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ERCP
Interne Kennung: Pakiet 2 SJU / Chirurgia - narzędzia endoskopowe do zabiegów ERCP
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: Chirurgia - sprzęt do litotrypsji
Interne Kennung: Pakiet 3 SJU/ Chirurgia - sprzęt do litotrypsji
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: Chirurgia - sprzęt do zabiegów endoskopowych
Interne Kennung: Pakiet 4 SJU/ Chirurgia - sprzęt do zabiegów endoskopowych
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: Chirurgia - protezy samorozprężalne NITI-S
Interne Kennung: Pakiet 5 SJU/ Chirurgia - protezy samorozprężalne NITI-S
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: Chirurgia - zestawy do gastropeksji endoskopowej
Interne Kennung: Pakiet 6 SJU/ Chirurgia - zestawy do gastropeksji endoskopowej
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: Port dożylny, igła bezpieczna
Interne Kennung: Pakiet 7 SJU/ Port dożylny, igła bezpieczna
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Beschreibung: Siatki chirurgiczne przepuklinowe, klej tkankowy
Interne Kennung: Pakiet 8 SJU/ Siatki chirurgiczne przepuklinowe, klej tkankowy
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Beschreibung: Chirurgia - Siatki przepuklinowe 3D
Interne Kennung: Pakiet 9 SJU/ Chirurgia - Siatki przepuklinowe 3D
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Beschreibung: Różne SJU
Interne Kennung: Pakiet 10 SJU/ Różne SJU