2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonania przeglądu i napraw urządzeń podczas postoju na terenie Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie w roku 2026
Beschreibung: 1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Postępowanie zostało podzielone na 7 części. Część 1: Remont kotłów wraz z instalacją oczyszczania spalin; Część 2: Remont transportu żużla i popiołów; Część 3: Chemiczne czyszczenie kondensatora pary oraz rurociągów wraz z wymianą oleju na układzie turbinowym; Część 4: Przegląd i serwis instalacji elektrycznej; Część 5: Przegląd i serwis falowników; Część 6: Remont linii waloryzacji żużla i urządzeń pomocniczych; Część 7: Usługa sprzątania. Zamawiający nie określa minimalnej ani maksymalnej ilości części, na które dopuszczalne jest złożenie oferty. Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania przeglądu i napraw urządzeń i instalacji podczas postoju-przeglądu na terenie Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie (dalej: ZTPO). Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania wszystkich zaplanowanych prac w terminie oraz do zapewnienia pełnej sprawności technicznej i dotrzymania normatywnych parametrów technicznych oraz technologicznych nie niższych niż przed postojem instalacji, pozwalających na sprawne i bezpieczne prowadzenie procesów odbywających się w ZTPO. W części 1, 3 i 6 postępowania materiały i części zamienne dla wybranych zakresów zapewnia Wykonawca. Szczegółowy wykaz materiałów znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia dla danej części postępowania. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. 3. Miejsce realizacji umowy: Zakład Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie, ul. Giedroycia 23. 4. Przed złożeniem oferty Zamawiający przewiduje obowiązkową wizję lokalną przedstawiciela Wykonawcy zgłoszoną poprzez platformę (o której mowa w pkt. 1.2 SWZ) lub adres e-mail przetargi@khk.krakow.pl Szczegółowe uregulowania w zakresie wizji lokalnej zawierają dokumenty zamówienia. 5. Wymagania w zakresie warunków udziału w postępowaniu, podstaw wykluczenia oraz dokumentów skałdanych wraz z ofertą oraz na żądanie Zamawiajacego określają dokumenty zamówienia.
Interne Kennung: OZP-271-PN-12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten, 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 90513600 Schlammbeseitigung, 90513900 Schlammentsorgung, 90513800 Schlammbehandlung, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden, 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden, 31155000 Wechselrichter, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen, 42417200 Fördereinrichtungen, 42417300 Fördervorrichtungen, 90910000 Reinigungsdienste, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Remont kotłów wraz z instalacją oczyszczania spalin;
Beschreibung: Remont kotłów wraz z instalacją oczyszczania spalin Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania przeglądu i napraw urządzeń i instalacji podczas postoju-przeglądu na terenie Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie (dalej: ZTPO). Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania wszystkich zaplanowanych prac w terminie oraz do zapewnienia pełnej sprawności technicznej i dotrzymania normatywnych parametrów technicznych oraz technologicznych nie niższych niż przed postojem instalacji, pozwalających na sprawne i bezpieczne prowadzenie procesów odbywających się w ZTPO. W części 1, 3 i 6 postępowania materiały i części zamienne dla wybranych zakresów zapewnia Wykonawca. Szczegółowy wykaz materiałów znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia dla danej części postępowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w terminie od 23 sierpnia do 15 października 2026 r., z zastrzeżeniem uwag zawartcyh w pkt 8.1 SWZ Termin realizacji zamówienia dla części 1-6 wyznaczono na dni: 23 sierpnia do 28 września 2026 r., natomiast dla części 7 od 1 października do 15 października 2026 r. Szczegółowe uregulowania w dokumnetach zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste, 50531100 Reparatur und Wartung von Kesseln, 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten, 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Remont transportu żużla i popiołów;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wykonania przeglądu i napraw urządzeń i instalacji podczas postoju-przeglądu na terenie Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie (dalej: ZTPO). Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania wszystkich zaplanowanych prac w terminie oraz do zapewnienia pełnej sprawności technicznej i dotrzymania normatywnych parametrów technicznych oraz technologicznych nie niższych niż przed postojem instalacji, pozwalających na sprawne i bezpieczne prowadzenie procesów odbywających się w ZTPO. W części 1, 3 i 6 postępowania materiały i części zamienne dla wybranych zakresów zapewnia Wykonawca. Szczegółowy wykaz materiałów znajduje się w opisie przedmiotu zamówienia dla danej części postępowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 1 do SWZ. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w terminie od 23 sierpnia do 15 października 2026 r., z zastrzeżeniem uwag zawartych w pkt 8.1 SWZ Termin realizacji zamówienia dla części 1-6 wyznaczono na dni: 23 sierpnia do 28 września 2026 r., natomiast dla części 7 od 1 października do 15 października 2026 r. Szczegółowe uregulowania w dokumentach zamówienia.
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Chemiczne czyszczenie kondensatora pary oraz rurociągów wraz z wymianą oleju na układzie turbinowym
Haupteinstufung (cpv): 50411000 Reparatur und Wartung von Messgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung, 90513900 Schlammentsorgung, 90513800 Schlammbehandlung
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Przegląd i serwis instalacji elektrycznej
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Przegląd i serwis falowników
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 31155000 Wechselrichter
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Remont linii waloryzacji żużla i urządzeń pomocniczych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42417200 Fördereinrichtungen, 42417300 Fördervorrichtungen
Los: LOT-0007
Titel: Część 7: Usługa sprzątania
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste