See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 801 na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 798 i drogą powiatową nr 2729W do skrzyżowania z drogą krajową nr 50”– nr postępowania 076/22
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 801 na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 798 i drogą powiatową nr 2729W do skrzyżowania z drogą krajową nr 50. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Dokumentacji Przetargowej (Część IV SWZ) i w Przedmiarach Robót (Część IV SWZ), 3.Termin realizacji zamówienia: 27 mies. od daty podpisania umowy w tym:24 miesiące od daty podpisania umowy–termin wykonania robót; do 27 miesięcy od daty podpisania umowy- termin realizacji przedmiotu umowy. 4. Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wyk. lub podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:•osoba odpowiedzialna za prowadzenie rozliczenia kontraktu •pracowników fizycznych wykonujących roboty w branży drogowej.
Interne Kennung: 076/22
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen
5. Los
Los: LOT-0001