298209-2025 - Ergebnis
Tschechien – Aluminiumsulfat – Dodávky síranu hlinitého tekutého pro úpravnu vody pro období 2024 – 2026 (2.vyhlášení)- dílčí plnění I/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky síranu hlinitého tekutého pro úpravnu vody pro období 2024 – 2026 (2.vyhlášení)- dílčí plnění I/2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka síranu hlinitého tekutého pro úpravu pitné vody (dále jen „síran hlinitý“) o hmotnosti cca 2 250 tun ročně (4 500 tun po dobu plnění veřejné zakázky), a to včetně dopravy do místa plnění. Skutečně dodané množství síranu hlinitého bude záviset na potřebách a objednávkách zadavatele
Interne KennungVZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24313123 Aluminiumsulfat
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky síranu hlinitého tekutého pro úpravnu vody pro období 2024 – 2026 (2.vyhlášení) - dílčí plnění I/2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka síranu hlinitého tekutého pro úpravu pitné vody (dále jen „síran hlinitý“) o hmotnosti cca 2 250 tun ročně (4 500 tun po dobu plnění veřejné zakázky), a to včetně dopravy do místa plnění. Skutečně dodané množství síranu hlinitého bude záviset na potřebách a objednávkách zadavatele.