29821-2024 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Architekturbüros – Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania pn. Rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka-Leszyce
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania pn. Rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka-Leszyce
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania pn. Rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka-Leszyce. 2. Program funkcjonalno-użytkowy należy wykonać zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454). 3. Celem opracowania jest wykonanie koncepcji projektowej wraz z Programem Funkcjonalno-Użytkowym określającym precyzyjne wymagania Zamawiającego odnośnie pełnego zakresu prac projektowych, niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i robót budowlanych. Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowić będzie podstawę kalkulacji kosztów całego przedsięwzięcia i przygotowania oferty cenowej przez potencjalnych Wykonawców prac projektowych (tryb ZRID) i robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 4. Planowany przebieg całej inwestycji: Inowrocław - Rojewo - Jezuicka Struga - Stara Wieś - Leszyce - Nowa Wieś Wielka oraz odcinek węzeł Solec Kujawski (na projektowanej drodze S10) - Park Przemysłowy Solec Kujawski. Połączenie tych dwóch odcinków stanowić będzie droga krajowa nr 25 oraz projektowana drogowa S10. Łączna długość planowanej do rozbudowy drogi to ok. 33 km. 5. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na 2 części: 1) Część 1: Inowrocław - Rojewo-Jezuicka Struga- Stara Wieś, łączna długość odcinka – około 19,53 km; 2) Część 2: Leszyce- Nowa Wieś Wielka oraz odcinek węzeł Solec Kujawski– Park Przemysłowy Solec Kujawski, łączna długość odcinka - około 13,00 km. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: OR.IV.272.1.23.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inowrocław - Rojewo-Jezuicka Struga- Stara Wieś, łączna długość odcinka – około 19,53 km
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania pn. Rozbudowa drogi Inowrocław-Solec Kujawski oraz Nowa Wieś Wielka-Leszyce. 2. Program funkcjonalno-użytkowy należy wykonać zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz.U. 2021 poz. 2454). 3. Celem opracowania jest wykonanie koncepcji projektowej wraz z Programem Funkcjonalno-Użytkowym określającym precyzyjne wymagania Zamawiającego odnośnie pełnego zakresu prac projektowych, niezbędnej dokumentacji formalno-prawnej i robót budowlanych. Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowić będzie podstawę kalkulacji kosztów całego przedsięwzięcia i przygotowania oferty cenowej przez potencjalnych Wykonawców prac projektowych (tryb ZRID) i robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj”. 4. Planowany przebieg całej inwestycji: Inowrocław - Rojewo - Jezuicka Struga - Stara Wieś - Leszyce - Nowa Wieś Wielka oraz odcinek węzeł Solec Kujawski (na projektowanej drodze S10) - Park Przemysłowy Solec Kujawski. Połączenie tych dwóch odcinków stanowić będzie droga krajowa nr 25 oraz projektowana drogowa S10. Łączna długość planowanej do rozbudowy drogi to ok. 33 km.
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Los: LOT-0002
Titel: Leszyce- Nowa Wieś Wielka oraz odcinek węzeł Solec Kujawski– Park Przemysłowy Solec Kujawski, łączna długość odcinka - około 13,00 km
Interne Kennung: Część 2