298219-2026 - Ergebnis
Niederlande – Kantinen- und Verpflegungsdienste – EA Leveren Cateringdiensten begraafplaats Zeister Bosrust
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA Leveren Cateringdiensten begraafplaats Zeister Bosrust
BeschreibungOpdrachtgever is voornemens een Opdracht te verstrekken voor de levering van diensten op het gebied van cateringdiensten. De aanbesteding richt zich op het verkrijgen van een concessiehouder voor het verzorgen van de cateringdiensten in de horecaruimten op en rondom de begraafplaats Zeister Bosrust van de gemeente Zeist. 1.800.000,-
Interne Kennung2025-04
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungLeveren cateringdiensten
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot verlenging