298222-2026 - Auftragsänderung
Polen – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Świadczenie usług w zakresie sprzątania jezdni ulic za pomocą zamiatarki mechanicznej dla dróg, których zarządcą jest Prezydent Miasta Kutno
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie sprzątania jezdni ulic za pomocą zamiatarki mechanicznej dla dróg, których zarządcą jest Prezydent Miasta Kutno
Beschreibung1. Zakres zamówienia obejmuje: 1) interwencyjne (w miarę potrzeb) omiatanie mechaniczne jezdni ulic wymienionych w Załączniku nr 13 do SWZ (Załączniku nr 1 do projektu umowy); 2) stałe omiatanie mechaniczne jezdni ulic wymienionych w Załączniku nr 13 do SWZ (Załączniku nr 2 do projektu umowy); 3) pozimowe omiatanie mechaniczne jezdni ulic wymienionych w Załączniku nr 13 do SWZ (Załączniku nr 1 do projektu umowy). 2. Zamawiający wymaga, aby wykonawca przystąpił do realizacji zakresów prac wskazanych powyżej w pkt 1) i 3) maksymalnie w czasie nie dłuższym niż 6 h, licząc od chwili powiadomienia przez Zamawiającego, zgodnie z § 2 wzoru umowy (Załącznik nr 2 do SWZ), z zastrzeżeniem zdania następnego. UWAGA: Wykonawca zobowiązany będzie przystąpić do wykonywania powyższego zakresu prac w czasie wynikającym z oświadczenia złożonego w ofercie. Czas reakcji na zgłoszenie interwencyjne stanowi kryterium oceny ofert. Zamawiający wymaga, aby wykonawca przystąpił do realizacji zakresu prac wskazanego powyżej w pkt 2) maksymalnie w czasie nie dłuższym niż 8 h, licząc od chwili powiadomienia przez Zamawiającego, zgodnie z § 2 wzoru umowy.
Interne KennungZP.271.13.2024.TMa
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001