2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst archeologie 2025 - 2028
Beschreibung: Deze opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst met een erkend archeoloog conform het onroerenderfgoeddecreet van 12 juli 2014 voor het uitvoeren van een of meerdere fasen van het archeologisch vooronderzoek in het kader van de geplande inrichtingswerken en/of planvorming in projecten gelegen binnen het Vlaams Gewest De opdracht zal worden uitgevoerd in verschillende deelopdrachten op afroep (vermoedelijk jaarlijks circa 60 à 70-tal), gespreid over de gehele duur van de opdracht, waarvan de prijs berekend wordt op basis van de eenheidsprijzen die de inschrijver in de inventaris opgegeven heeft. In het kader van deze opdracht kunnen volgende deelopdrachten voorkomen: • bureauonderzoek; • archiefonderzoek; • veldprospectie; • landschappelijke boringen; • archeologische boringen; • proefputten; • proefsleuvenonderzoek; • geofysisch onderzoek; • werfbegeleiding; • inzet van experten (bv.aardkundige, steentijdspecialist, aardewerkspecialist); • conservering van artefacten; • natuurwetenschappelijke analyses; • dateringen; • opstellen van een archeologienota; • opstellen van een erfgoednota; • uitvoeren van communicatie/publiekswerking
Interne Kennung: PPP08P-1989/5181/ALG/2025/7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regio
Interne Kennung: ALG/2025/7_1